З метою налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії у четвер, 11 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори Південно-східного протопресвітеріату міста Івано-Франківська.  Очолив зустріч Митрополит Володимир Війтишин.

Вже традиційні збори розпочалися з молитви, після якої духовне слово виголосив о. Йосафат Бойко, ВС.

За програмою зустрічі, до духовенства Південно-східного протопресвітеріату звернувся Владика Володимир, він заохотив присутніх завжди бути чуйними на Боже слово, стараючись ревно виконувати свої душпастирські обов’язки. Також Архієрей наголосив на важливості катехизації при парафіях.

Згодом слово мав митр. прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства та священичих родин. Отець Олег у своїй доповіді розповів про «Стратегію розвитку УГКЦ-2020». 

Опісля прот. Степан Балагура, Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, розповів про основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року.

Блаженніший Святослав готуватиме заключний документ Синоду у Ватикані

А також о. Віталій Максимів, Віце-економ Архієпархії детально представив економічний стан та подальший план розвитку на майбутнє.

Пізніше до присутніх звернувся о. Євген Андрухів, коротко ознайомив присутніх з діяльністю Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської Архієпархії та заохотив всіх, хто планує будувати чи реконструювати храми, звертатись до вищезгаданої інституції. 

Пані Галина Гришко, декан катехитично-педагогічного факультету розповіла про стан справ факультету і наголосила на присутності катехита при парафіях. 

На завершення зустрічі о. Михайло Дзуль, Референт екологічного бюро Івано-Франківської Архієпархії висловив слова вдячності за активну співпрацю парафіяльних спільнот з бюро екології Івано-Франківської Архієпархії.

 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2