Завдяки підтримці  БФ «Реновабіс», спільно з Інститутом лідерства та управління Українського Католицького Університету, в Івано-Франківську впродовж трьох днів – з 15 по 17 жовтня, працівники економічних відділів структур УГКЦ братимуть участь у практичному тренінгу на тему «Управління проектами».

Семінар організовано з метою покращити працю у команді, виконуючи управлінські функції та правильно і належно працювати із проектами.

Загалом участь в тренінгу беруть 25 працівників з 8 єпархій та церковних структур з цілої України. Івано-Франківську Архієпархію на даному семінарі представляють працівники фінансового відділу.

Пригадуємо, що в червні в нашому місті вже відбувалась І частина цього семінару. Тоді сертифікат та необхідні управлінські знання отримало 19 осіб з 5 Єпархій та 2 Архієпархій України.

 В Архієпархіальному управлінні відбулися збори Південно-східного протопресвітеріату

«Вважаю такі зустрічі корисними та необхідними. Ми всі живемо в дуже динамічному світі, а тому такі семінари покликані допомогти усім нам швидше та якісніше в ньому орієнтуватися, а також якісно покращити нашу працю у довірених нам структурах», – вважає о. Маркіян Букатчук – референт фінансового відділу Івано-Франківської Архієпархії.

Додамо, що даний семінар завершиться в середу, а в майбутньому продовжиться черговими робочими блоками.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ