Протягом трьох днів, з 15 по 17 жовтня, в Івано-Франківську працівники економічних відділів єпархіальних структур УГКЦ взяли участь у практичному тренінгу на тему «Управління проектами».

Загалом в такому тренінгу взяли участь 25 працівників з 8 єпархій та церковних структур з цілої України. Івано-Франківську Архієпархію на даному семінарі представляють працівники фінансового відділу.

Метою даного семінару було покращити працю у команді, виконуючи управлінські функції та правильно і належно працювати із проектами.

«Особисто для мене такий практичний тренінг по управлінню проектами допоміг зрозуміти, те, як в сучасних реаліях можемо максимально якісно використовувати час і ресурси для того, щоб конкретними вчинками допомагати нашим ближнім, а цим самим втілювати Христову Заповідь Любові», – зізнається учасник тренінгу о. Володимир Містерман.

 Отці василіани презентували двотомник про Матір Терезу

Пригадуємо, що в червні у нашому місті вже відбувалась І частина цього семінару. Тоді сертифікат та необхідні управлінські знання отримало 19 осіб з 5 Єпархій та 2 Архієпархій України.

В майбутньому і надалі відбуватимуться чергові робочі блоки завдяки підтримці  БФ «Реновабіс», спільно з Інститутом лідерства та управління Українського Католицького Університету.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ