Діти - це завжди благословення, підкреслив Папа в новому випуску телепрограми "Ave Maria", який увечері 6 листопада 2018 р вийде в ефірі італійського "TV2000".

Продовжуючи пояснювати молитву "Радуйся Марія", в розмові з о. Марко Поца, тюремним капеланом з Падуї, Франциск зазначив, що дитина може стати також "хрестом для матері".

Він згадав історію Кьяри Карбели - молодої жінки з Риму, яка, будучи вагітною, дізналася про свою важку хворобу, але відмовилася від терапії, щоб не втратити дитину, який носила під серцем. Через рік після народження сина жінка померла. Кілька місяців тому в Римській дієцезії почався процес її беатифікації. Навіть в такій ситуації дитина є благословенням, переконаний Папа.

Святіший Отець звернув увагу також на важливість такої риси матері, як ласку. За його словами, тільки мати може зрозуміти свою дитину, тому що з самого народження знає всю її неприкриту сутність. Діва Марія отримала свого Сина з хреста без одягу і сама закрила його.

"Марія - благословення для нас, так як є Матері нашої" наготи ". Голими робить нас гріх, а вона нас завжди закриває ", - зауважив Папа.

Понтифік підкреслив, що "Марія не була всемогутньою. Була простою жінкою - повної благодаті, але звичайною. А силою цієї благодаті є Святий Дух, Який супроводжував Марію протягом всього її життя ". Папа Франциск нагадав, що "кожна людина завдячує своїм життям жінці, а коли молимося" Радуйся Марія ", єднаємося з Божою Матір'ю і всіма нашими матерями".

 Митрополит Володимир вручив найвищу церковну нагороду ректору ІФА

Гостями чергового випуску телепрограми за участю Папи стала Карла Сіньyoрис - популярна італійська актриса, і Луїза Велуці - жінка, яку в дитинстві залишила матір. У кожному випуску своїми свідченнями діляться дві різні жінки: одна з них - якась знаменитість, друга - звичайна мати.

Програма "Аve Maria" була підготовлена ​​телеканалом "TV2000", що належить Конференції єпископів Італії, у співпраці з ватиканською дикастерією по комунікації.

З відповідей Папи Франциска в рамках програми "Ave Maria" народилася однойменна книга, яку вже можна придбати в Італії.

Це другий такого роду проект для Святого Отця. Рік тому на тому ж телеканалі вийшла програма «Padre Nostro" (Отче наш), в якій Папа пояснював значення головної християнської молитви. Її ведучим був також о. Марко Поца, а результатом, як і зараз, стала спеціальна книга з роздумами Понтифіка.

Джерело: Християнський портал КІРІОС

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1