На парафії святої великомучениці Параскеви, що в мікрорайоні Опришивці, урочисто відзначили храмове свято та 110 років парафії. 

З цієї нагоди відбулись реколекції, які провів о. Іван-Павло Сеньків з Місійного товариства св. ап. Андрія. Проповідник дав змогу усім присутнім ще раз призадуматись над любов'ю Божою і Його милосердям.

На запрошення пароха митр. прот. Івана Репели у суботу ввечері на парафію прибув Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький, та відслужив Велику Вечірню з Литією.

Кульмінацією усього святкування стала недільна Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний Єпіскоп Йосафат спільно з духовенством Івано-Франківської Архієпархії. Під час спільної молитви Владика роз'яснював вірним значення євангельського читання, де йдеться про Царство Небесне та його вартість для кожного християнина.

Митрополит очолив святкування храмового празника в Болехові

Після спільних молінь о. Іван вручив подячну Митрополичу грамоту міському голові п. Руслану Марцівнківу за його допомогу у розбудові місцевої парафії.

На завершення Владика уділив усім присутнім своє Архієрейське благословення та привітав парафіян з ювілеєм, який цього дня відзначають.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ