3 грудня в Івано-Франківську відзначили День людей з інвалідністю. У залі філармонії відбувся концерт під назвою “Живу без обмежень”

Діти та молодь з особливими потребами презентували свої таланти. Свято добра та милосердя відбулося на сцені Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Вже десятий рік поспіль його організовує благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ", за підтримки департаменту соцполітики Івано-Франківської міськради та департаменту соцполітики облдержадміністрації.

В Україні день людей з інвалідністю відзначають з 1993 року відповідно до указу Президента України, - інформує Правда ІФ.

В заході взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, який прийшов, щоби благословити присутніх та висловити їм свою підтримку. 

"Ми завжди повинні пам'ятати та всіляко підтримувати цих людей з особливими потребами", - переконаний Митрополит.

Міжнародний день людей з інвалідністю встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Цей день був проголошений з метою привернення уваги до людей, які мають особливі потреби, та дотримання їхніх прав. Генеральна Асамблея ООН закликає країни сприяти інтеграції осіб, які мають певні вади, в життя суспільства.

"Хочемо їм показати, що є й інший світ, поза межами їхньої квартири; хочемо показати, що є люди, які за них подбають", - каже Директор БФ "Карітас Івано-Франківськ" митр. прот. Володимир Чорній.

 Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності

"Свято добра та милосердя покликано привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Але найперше не до їх проблем та потреб, а до їхніх талантів, що є у кожного. Адже люди, які обділені здоров’ям, обдаровані певним хистом та здібностями", - кажуть організатори.

Пасторальне планування

Квітень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3