Сьогодні, 18 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин провів робочу зустріч з працівниками Архієпархіального управління.

В засіданні взяли участь усі відділи Курії, голови Комісій та працівники Митрополичого трибуналу. Вітаючи присутніх, Митрополит Володимир подякував працівникам за їхню працю.

«Мусимо розуміти, що один Владика дуже мало міг би доброго зробити, а тому все, що маємо – це результат нашої спільної праці. Наша праця якраз полягає в тому, щоби якнайкраще послужити Богові та нашим ближнім», - вважає Владика Володимир.

Після чого відбулося представлення підсумків 2018 року. Їх, спільно з Митрополитом, представив Віце-економ Архієпархії прот. Віталій Максимів.

Серед головних цьогорічних досягнень можна виділити:

Опісля до присутніх з вітальними словами звернулися ще Судовий вікарій Архієпархії митр. прот. Степан Балагура та Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів.

В своєму слові о. Степан окреслив основні цілі найближчих років, а це справа катехизації та євангелізації.

"Нашим головним завданням, як Курії, – й надалі дбати за спасіння душ – це першочергова мета", вважає о. Степан.

В свою чергу о. Олег Каськів поділився спогадами про функціонування курії в ще недавні роки.

"Сьогодні мені дуже приємно, що основа нашого Архієпархіального управління – це молоді професіонали. Це тішить і дає надію на світле майбутнє нашої Архієпархії", - каже Синкел у справах духовенства та священичих родин.

На завершення зустрічі Митропилит Володимир ще раз подякував працівникам за успішну працю та побажав натхнення й надалі ревно здійснювати своє служіння.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ