Благодійний проект «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРИЙДЕ ДО КОЖНОГО» реалізований дитячою спільнотою «ДОБРЕ СЕРЦЕ», що діє на парафії Усіх святих містечка Калинова Слобода та на парафії Воскресіння Христового. Він складався із ІІІ етапів:

І – організація і проведення благодійного ярмарку, для збору коштів на подарунки дітям сиротам.

ІІ – Святковий виступ

ІІІ – Поїздка до дітей сиріт.

Щоб втілити його в життя діти – учасники спільноти багато потрудилися. Впродовж місяця разом із батьками під орудою керівника спільноти Ірини Фреїшин виготовляли новорічний та різдвяний декор. Добре про все подбавши завчасно,  16 грудня провели благодійний ярмарок, а на вилучені кошти придбали багато подарунків для дітей сиріт.

Яскравим і незабутнім було свято «Вже надходить ніч чарівна». Яке діти провели у храмі Усіх святих містечка Калинова Слобода та Катехитичному центрі Катедрального  Собору. Під час виступу були пісні, танці, багато теплоти і радості. За це святий Миколай обдарував дітей солодкими подарунками.  

18 грудня 2018 року поїздкою до Івано-Франківського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей завершився благодійний проект.

Сповнені радістю, діти разом із святим Миколаєм та його помічниками завітали до дитячого центру. Всі хвилювались, бо робили таку добру справу вперше.  Ні дітям, ні їхнім батькам не були перешкодою ані білі кучугури снігу, ані втома, ані холод – бо всі розуміли, що роблять добро. В особливий спосіб долучилися до акції батьки дітей із спільноти. Хтось випікав смачні пряники, щоб пригостити дітей сиріт, хтось приніс пакунки з одягом, книжками, а хтось – з іграшками та фруктами.

 Митрополит Володимир отримав Вифлеємський вогонь миру

А скільки радості подарував святий Опікун тим дітям, які через складні життєві обставини відчувають брак звичайного людського тепла, спілкування, добра.

«Сьогодні святий  Миколай, завдячуючи  нашим  маленьким трудівникам з добрим серцем, подарував радість і надію тим, хто цього потребує найбільше, -  сказав о. Микола Фреїшин, звертаючись до дітей спільноти. – Хай ніколи ваші серця не стануть черствими і байдужими. Хай подароване вами добро повертається до вас сторицею».

Більше інформації за адресою: https://spilnotadobreserce.blogspot.com/

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30