У неділю, 23 грудня, з благословення Архієпископа і Митрополита Владики Володимира відбулася остання у 2018 році зусріч Школи християнського аніматара, у католицькій школі-гімназії св. Василія Великого.

У своїй проповіді о. Василь Савчин звернувся до учасників зі словами: "Кожного разу, коли ми чуємо слова Євангелія і апостола маємо знати, що це не є просто слова, а це Слово Боже, яке було актуальне як 2000 років тому, так і тепер. Воно спрямоване і говорить до тебе, тобі конкретно. В сьогоднішньому Євангелії чоловік запитав Ісуса: "Що я маю робити, щоби бути в раю?" І бачимо, що Господь не відкриває щось нове. Він йому каже - дотримуйся заповідей. На що той відповідає - все це робив я змалку. - Ще одного тобі бракує. В тебе є багатство, віддай мені його. Так само Господь зараз каже тобі - Віддай Мені те, що в тебе є найцінніше."

Також отець зазначив, що аніматор це непросто людина, яка веселить та забавляє дітей. "Ви покликані в сучаний спосіб показати дітям, що Бог не є десь далеко, а завжди поруч, що Бог класний, але це можливо буде тільки тоді, коли ви віддасте все своє життя Господу."

Розпочалося паломництво молоді з Івано-Франківська на зустріч Тезе-2019 до Мадриду

У цю зимову пору, зігрітися слухачам школи допомагають банси, після яких на них очікував перший тренінг від онлайн маркетолога та аніматора молодіжної спільноти "Метаноя" - Святослава Стефанишина.

Отець-капелан Віталій Кузьмин розповів про літургіку, що це за наука і в чому полягає її вчення. Паралельно з ним, для першого курсу, брат Василь Кінах та Софія Дубовик провели практичний тренінг з ігрології.

Про етику аніматора розповідав брат Богдан Сабало - префект ІФДС. А насамкінець учасники почули про специфіку проведкення еко-таборів від о. Михайла Дзуля. Отримавши море вражень, завершили день спільною подячною молитвою.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30