Калушанини Василь Фіцак виклав у мережу унікальні старовинні світлини митрополита Андрея Шептицького.

За його словами, на фото зображено візит А.Шептицького в свою літню резиденцію в урочищі Підлютому. Фото з Калуських сімейних архівів (1-ше фото), 2-ге фото - так виглядала резиденція за часів митрополита, наступні світлини резиденція і грот сьогодні, - інофрмує сайт Бліц-інфо.

В свою чергу Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вирішила поділитися унікальними кадрами урочища в зимовий період з висоти пташиного польоту.

Довідково:

Резиденцію наприкінці 19 ст. побудував єпископ Сильвестр Сембратович, тут же був збудований камяний грот з хрестом. Будівля була зведена з кедрового дерева і отримала назву "Кедрові палати". Під час першої світової війни була знищена. Шептицький розпорядився про її відбудову, і зробив її своєю літньою резиденцією.

Часто митрополит тут приймав гостей, а на курорті відпочивало чимало поважних і відомих людей. Калушани також відвідували ці місця.

Починаючи з 2017 р. Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ проводить в урочищі «Веселі канікули з Богом». З початком літа на свіжому гірському повітрі, в духовній та дружній атмосфері уже традиційно провели свій таборовий час діти віком від 11 до 14 років. В минулому році в таборах взяли участь 921 дитина, з них 42 – із пільгових категорій.