В часі подячних молитов на завершення року, Митрополит Володимир Війтишин освятив іконостас у храмі Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях).

Останній день року, 31 грудня у парафіяльній спільноті цей день особливий - це день подяки Богові за всі дари, якими Він нас обдаровує, це день спогадів про успішні моменти, досягнення та життєві труднощі, це день підсумків діяльності парафії та день річного звіту о. Йосафата Бойка.

Цього дня, останні шість років поспіль, до нас приїжджає наш Митрополит Володимир і кожного року, на окремій вулиці нашої парафії - ми проводимо таку зустріч з родинами. Ідея така - щоб парафіяни мали можливість зблизька поспілкуватися з Митрополитом, усуваючи такі стереотипи, як "недоступність" єпископів для простих людей і ми дякуємо Богові, що маємо такого Митрополита, який завжди підтримує такі ідеї.

Відтак, разом з Митрополитом та всіма священиками, ми відслужили Подячний Молебень до Богородиці на завершення року і зі своїм словом до присутніх, а храм був переповнений, звернувся Владика Володимир, побажавши в Новому Році миру та довіри до Господа Бога.

 Що спонукало мене займатися будівництвом садочку?, – читайте у блозі о. Йосафата Бойка

Кожного року, використовуючи нагоду присутності Митрополита, ми завжди готуємо щось для освячення. І саме в цей день, 31 грудня 2018 року ми освятили наш іконостас, який ще не є довершений, але основна частина вже готова: він складається з мармуру, мозаїки, латуні і ще очікуємо на писані на дереві ікони. Намісні ікони-мозаїки виконав наш прикарпатський священик о. Євген Андрухів, який належить до італійської школи мозаїки о. Івана Рупніка і учнем кого він являється.

У спільній молитві, серед вірних були присутні і наш міський голова м. Івано-Франківська Руслан Марцінків та голова села Крихівці Мирон Гаргат. На завершення молебня та освячення іконостасу, о. Йосафат подякував Митрополиту та Головам міста і села за такий жест уваги до нашої парафії - за їхню присутність та участь у спільній молитві.

Митрополит від’їхав на Службу Божу до Катедрального Собору, а ми у спільноті мали Божественну Літургію, після якої о. Йосафат здав звіт про душпастирську та економічну діяльність нашої парафії за останній рік, особливу увагу приділивши думкам про "Ковчег" - будівництво дитячого садочку та встановлення іконостасу у храмі, закликавши присутніх долучитися до активної участі у цих проектах.

Дякую Богові за прожитий 2018 рік. Прошу в Бога пробачення за мої гріхи і немочі, недосконалості і прошу Його благословення на всі добрі справи у Новому Році.

Дякую всіх людям, які приходять до нашого храму, які моляться і святкують разом з нами, які беруть участь у різних парафіяльних заходах - реколекціях, таборах, прощах і паломництвах по Україні і за кордон, всіх людям, які беруть активну участь у життя парафії.

 Митрополит Володимир відслужив подячну Святу Літургію за прожитий 2018 рік

Дякую всім моїм помічникам, о. Петру Цідило, Сестрам Марії Благовіщення та Марії Оранті за їхнє служіння у справах катехизації з дітьми та молоддю, нашим братам-семінаристам, дякові, паламарю і всім людям, яких Господь посилає нам у житті. Дякую всім, хто з нами єднається духовно.

Повідомив о. Йосафат Бойко, ВС

Пасторальне планування

Липень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4