Сьогодні, 8 січня, в Івано-Франківську після Архієрейської Літургії, яку звершив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин в храмі Царя Христа відбулось урочисте відкриття Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях». Цього року фестиваль став десятим ювілейним і перейшов у статус міжнародного.

На Архієрейській Божественній Літургії разом із Владикою молилися отці Чину святого Василія Великого, а також велика кількість містян та гостей обласного центру, які приїхали не лише з різних куточків Прикарпаття, а й з цілої України і, навіть, з інших країн. Цьогоріч для участі в фестивалі зареєструвалась близько 50 колективів-учасників, які цілий тиждень величатимуть народження Спасителя у піснях-колядках. Також завітають гості із Польщі, Молдови та інших країн. Окремо слід виділити виступи колективів із зони бойових дій - Волновахи та Попасної.

Звертаючись до вірних в часі проповіді, настоятель монастиря прп. о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, виголосив Різдвяне послання Митрополита Володимира Війтишина до духовенства, вірних та всіх людей доброї волі.

Після спільної молитви Митрополит Володимир привітав присутніх у храмі з Різдвяними святами. В особливий спосіб Владика привітав усіх сьогоднішніх іменинників – Йосифів та Марій, бажаючи їм постійно брати приклад зі своїх Небесних заступників.

 З Різдвяним духом: Владика Володимир побажав франківцям бути дітьми Божими

Сьогодні, в перший день фестивалю, для франківців співали колективи монастиря Царя Христа: парафіяльний хор «Надія», дитячий хор «Божі ангелята», молодіжний хор «Осанна», молодіжний хор «Істина», камерний хор «Cantemus», а також вокальне тріо «Жива вода» та гурт «Гроно любові».

 На 10-й Міжнародний Різдвяний Фестиваль «Коляда на Майзлях» завітають Глава УГКЦ та відомі українські виконавці

Серед «родзинок» Коляди на Майзлях слід виокремити запланований виступ незрівнянної Ніни Матвієнко. Крім того, в межах фестивалю свою оригінальну програму представить Галина Баранкевич. Також ви можете ознайомитися з повною програмою фестивалю за цим посиланням.

Зазначимо також, що 13 січня о 14:00 год. від монастиря оо. Василіян (вул. Незалежності, 181) до Вічевого майдану пройде святкова хода з колядою, на яку організатори сердечно запрошують всіх бажаючих містян на гостей Прикарпаття.

Завершиться фестиваль у понеділок, 14 січня, о 12 годині Архієрейською Божественною Літургією за участі Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука та Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина

Пригадуємо, що фестиваль «Коляда на Майзлях» започаткували у 2010 році при монастирі Царя Христа отців Василіян, що в м. Івано-Франківську. Організатори мають на меті відновлювати та поширювати різдвяні традиції, колядки, щедрівки.

ФОТО: Богдан Досюк

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Вересень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6