Бюро УГКЦ з питань екології визначилося з переможцями фотоконкурсу «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри».

Фотоконкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри» проводиться задля того, щоб допомогти християнам правдивіше подивитись на Різдво як на свято радості, в якому бере участь ціле Боже створіння, включно з природою. Цей конкурс покликаний сприяти популяризації в українському суспільстві Різдвяних свят без шкоди для довкілля.

Не рубаючи ялинку для нетривалого задоволення, а встановлюючи справді живу красуню, а ще прикрашаючи її власноруч виготовленими прикрасами, ми вносимо часточку серця не тільки у відчуття більшої святковості для себе, а й для всього створіння.

В Івано-Франківську відбудеться круглий стіл "Конфлікт. Діалог. Примирення"

Надіслані роботи порадували команду Екобюро та членів журі своєю екологічністю та креативністю. Тішить, що з кожним роком бачимо все більше людей, які намагаються святкувати Різдво Христове у гармонії з усім створінням, прикрашаючи у своїх домівках та храмах чи біля них, справді живі ялинки.

З радістю хочемо привітати переможців, якими стали:

1 місце: Людмила Кузишин «Ялинка-смаколинка»

2 місце: Андрій Воробчак «Ялинка з ангелятками»

3 місце: Надія Гаєва «Пряникове Різдвяне деревце»

За оригінальний творчий підхід до висвітлення теми цінним екоподарунком від Екобюро УГКЦ нагоджується Катерина Доротенко з роботою «Різдвяне чудо», а за високу художню майстерність фотографії – Інна Чемериченко з роботою «Красуня».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1