Побачити працю німецьких колег, перейняти цінний досвід та привезти до України нові ініціативи – все це має на меті стажування трьох працівників Івано-Франківської Архієпархії в м. Кельн (Німеччина).

Протягом двох тижнів працівники будівельного відділу Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ о. Роман Кузьмінський та о. Іван Горнецький, а також о. Маркіян Букатчук проходять стажування в будівельних структурах Генерального Вікаріату Архідієцезії Кельн в Німеччині. Впродовж цього часу працівники вдосконалюють свої знання про розвиток та управління будівельними проектами.

Окрім того ціллю даного стажування є перейняти досвід щодо процесу керівництва будівельними роботами, планування та розвитку проектних пропозицій та концепцій. Окремо важливим фактором для удосконалення власної роботи є закордонний досвід у сфері організації праці та структурного менеджменту.

Попри теоретичну частину, дана практика передбачає також наочне ознайомлення зі зреалізованими будівельними проектами Архідієцезії Кельн — католицькими школами, іншими навчальними закладами та об’єктами нерухомості. Серед чисельних заходів даного стажування варто також виокремити зустріч із генеральним вікарієм Архідієцезії Кельн монсеньйором Маркусом Хофманном, якому представники Івано-Франківської Архієпархії подякували за гостинність та допомогу для розвитку Української Греко-Католицької Церкви.

«Побачити все на власні очі, а також брати участь у робочому процесі – це те, що дозволяє швидко вчитись та переймати конструктивний досвід. Безсумнівно, можу запевнити, що ці знання стануть поштовхом для подальшої плідної праці для розвитку Івано-Франківської Архієпархії», - зазначив о. Іван Горнецький.

 Івано-Франківське Архієпархіальне Управління УГКЦ та Громадська спілка Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО підписали меморандум про співпрацю

Додамо, що дане стажування вже є третім із досі проведених. Минулого року набиратися нового досвіду до Німеччини відправлялись також працівники сфери нерухомості та мас-медіа. Наступне стажування передбачає практику для працівників Лікувально-Діагностичного Центру Св. Луки. Все це стало можливим завдяки активній підтримці Митрополита Володимира Війтишина та сприянню економа Архієпрахії прот. Михайла Клапківа.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Вересень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6