В місті Івано-Франківську, яке є першим містом Укараїни, де відбуваються офіційно уроки тверезості, цьогоріч знову команда фахівців та осіб, які ведуть абсолютно тверезий спосіб життя проведуть такі зустрічі у всіх, без винятку, школах міста.

Перше, що дізнаються учні – це правду про алкоголь, його підступність у залежності та шкоду на організм. Наступна частина праці команди є спростувати стереотипи, які є у молодих людей щодо алкоголю (напр., орган, який найбільше страждає від алкоголю – печінка, насправді – це мозок, наступний: алкоголь – зігріває, хоча насправді він заставляє швидше циркулювати кров і це тільки ілюзорне відчуття тепла, яке може закінчитися навіть пневмонією).

Голова Руху «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман розповідає про християнську чесноту тверезості, пояснює заповідь «не вбий».

∙ В Івано-Франківську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні [ФОТО]

Проректор Університету Короля Данила Олег Андрухів обґрунтовує шкоду вживання алкоголю з юридичної та економічної точки зору. Патрульні поліцейські розкривають статистику, зокрема більше 50% ДТП і злочинів скоїно в стані сп’яніння.

Під час зустрічі, спортсмени та відомі діячі Прикарпаття розказують про свій шлях успіху завдяки тверезості. На завершення, дітям дають зрозуміти, що вибір між вживанням алкоголю і тверезістю є їхнім вибором і зробити його вони мають відповідально.

Повідомив о. Ярослав Рохман