Визначені кандидатури від Прикарпаття для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році “Орден Святого Пантелеймона” і “Медаль Святого Пантелеймона”.

Така відзнака, яку ще називають “медичним Оскаром”, популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя у суспільстві, - інформує "Галка".

На засіданні регіональної ради Прикарпаття, яку цьогоріч очолює професор Володимир Боцюрко, розглянуті подання від трудових колективів і громадських організацій і визначені кандидатури в таких номінаціях.

“Орден Святого Пантелеймона”

Номінація “Найкращий лікар” – Шевчук Михайло Григорович – доктор медичних наук, професор кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”.

Номінація “Новатор охорони здоров’я” – Попович Василь Іванович – доктор медичних наук, професор кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”.

Номінація “За досягнення в міжнародній співпраці в охороні здоров’я” – Гінчицький Володимир Романович – завідувач відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні.

Номінація “Взірець служіння суспільству” – отець Ярослав Рохман – капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, голова комісії у справах душпастирства Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

“Медаль Святого Пантелеймона”

Номінація “За лікарське мистецтво” – Гудз Олексій Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”.

Номінація “За наукові розробки в медицині” – Палійчук Володимир Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”.

Кандидатури на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році “Орден Святого Пантелеймона” і “Медаль Святого Пантелеймона” подані до Києва, і вже там визначатимуть кращих з кращих.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона. 

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30