У кожного – свій хрест. Втім, у п'яту неділю Великого Посту священнослужителі запрошують іванофранківців нести його спільно на загальноміській Хресній Дорозі.

Хресну дорогу проводять традиційно ось уже 22 роки поспіль. І з кожним разом молитовна хода збирає все більше учасників, відзначають ініціатори. Цього року очікують до 30 тисяч людей, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Головний намір молитовної ходи останніми роками незмінний – прохання до Господа за мир в Україні. Однак прийдешню Хресну Дорогу Всеукраїнська Рада Церков присвятила також Року Родини. У зв’язку з цим внесли певні зміни у її сценарій.

Івано-Франківськ готується до загальноміської Хресної Дороги

Упродовж останніх 2 десятиліть іванофранківці проходять 14 стацій під одним і тим же хрестом. Його створили спеціально для Івано-Франківської Архиєпархії з нагоди двотисячоліття християнства.

 Як відбувалась Хресна Дорога в Івано-Франківську минулого року

Насамперед – молитва. Під час масової Хресної Дороги парафіян просять бути зосередженими і милосердними. Дотримуватися порядку. І при потребі – подати руку допомоги старшим людям і дітям.

Митрополича Хресна Дорога відбудеться цієї неділі, 14 квітня, о 14 годині. Свою молитовну ходу віряни розпочнуть біля храму Царя Христа, що в мікрорайоні "Майзлі", а завершать – в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Перші три стації хрест нестимуть священики, семінаристи та сестри-монахині. Далі – викладачі місцевих вишів і вчителі шкіл. Після них символ розп’яття переймуть учні старших класів і студенти. За ними – молодіжні церковні спільноти, пластуни, лицарі Колумба. На 8-й стації хрест передадуть військовослужбовцям та членам їх сімей. А також – волонтерам та капеланам. З їхніх рук – у руки правоохоронців та "надзвичайників". Заверальні стації із хрестом пройдуть чиновники, політики та медики.

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30