У четвер, 18 квітня, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні відбулися збори Галицького протопресвітеріату. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Після спільної молитви та реєстрації присутніх був зачитаний протокол попередніх зборів. 

Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин звернувся до священнослужителів, де наголосив про мету, з якою збори Галицького протопресвітеріату відбуваються в Архієпархіальному управлінні. 

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії звернув увагу на важливості сумлінного виконання душпастирських обов'язків на місцевих парафіях. 

Далі Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів провів молитовне читання Святого Письма «Lectio Divina» для священнослужителів.

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, а також виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік.

Франківські священики проводять зустрічі зі студентами у часі Великого посту

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про вступну кампанію до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Василь Качмарський, представник Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизація в парафіях. 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ