Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ пропонує Вам пригадати чим жив християнський світ протягом тижня що минає. Дізнайтеся про найважливіші події з життя Церкви у світі, Україні, нашій Митрополії та, звісно ж, Архієпархії.

Новини Вселенської Церкви

Джерело: Vatican News

∙ Цього тижня світ вразив Несподіваний і зворушливий жест Папи Франциска наприкінці дводенних реколекцій в наміренні миру в Південному Судані, проведених в домі, де мешкає Святіший Отець.

 Також, у Католицькій Церкві уже відзначили Квітну Неділю Благословенням пальмових і оливкових галузок та процесійною ходою на згадку про урочистий в’їзд Христа до Єрусалиму на площі Святого Петра у Ватикані.

 Ще одна радісна подія – вислуженому Папі Венедиктові XVI виповнилося 92 роки. Напередодні його особисто привітав Папа Франциск.

Увесь Католицький світ сколихнула новина про пожежу в соборi Паризької Богоматері. Папа висловив співчуття та запевнив у молитві за католиків Франції.

За григоріянським календарем уся Католицька Церква уже відзначила Великий Четвер та Велику П'ятницю. Богослужіння «Пасхального Тридення» розпочинаються у Великий Четвер ввечері й закінчуються урочистою Службою Божою в празник Воскресіння.

Новини УГКЦ

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

∙ У Львові провели курс для духовенства “Методи нової євангелізації”. Дана зустріч відбулась у межах Інституту постійної формації духовенства, щоб покращити проголошення Божого Слова та катехизацію.

А в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії відзначили двадцятип’ятиліття інтронізації блаженної пам’яті владики Юліана Вороновського

Новини Івано-Франківської Митрополії

Джерело: Прес-служба Коломийської єпархії

Джерело: Прес-служба Чернівецької єпархії

І до новин Івано-Франківської Митрополії, а точніше двох єпархій, які входять до неї – Коломийської та Чернівецької.

 Тим часом, вулицями Борисівки, що на Коломийщині, провели Хресну ходу.

 А на Буковині  військовий капелан о. Василь Гасинець відзначений дипломом Національного конкурсу "Благодійна Україна-2018" у номінації "Волонтер року" (ІІ місце).

 Товариство Українських Студентів-Католиків "Обнова" провели реколекції спільно з молоддю Чернівецької єпархії в Язловецькому замку на Тернопільщині.

Найважливіше за тиждень з Івано-Франківської Архієпархії

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

∙ В нашій архієпархії з початком тижня Івано-Франківськ молився за мир під час всеміської Хресної Дороги [ФОТО+ВІДЕО]

А в Єзуполі попрощалися з о. Ізидором Николином – найстаршим за свяченнями отцем Івано-Франківської Архієпархії.

У Католицькій школі-гімназії св. Василія Великого завершився Тиждень католицького шкільництва. Цікаві та неординарні заходи, зустрічі для батьків і школярів, інтелектуальні змагання, молитва Хресної дороги - все це провели упродовж тижня в школі.

∙ Митрополит Володимир Війтишин спільно з працівниками Архієпархіального управління провели робочу зустріч з душпастирями Калуського протопресвітеріату.

Також, 17 квітня в Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулася конференція капелана отця Андрія Зелінського, ТІ на тему: «Стежками Софії Київської: рефлексії на послання глави УГКЦ»

Наступного дня в Архієпархіальному управлінні відбулись збори Галицького протопресвітеріату.

Анонси!

∙ Запрошуємо на масштабний Великодній фестиваль хорової музики відбудеться в Івано-Франківську

∙ Комісія у справах молоді Коломийської єпархії УГКЦ запрошує до участі у форумі молодіжних лідерів.

Дякуємо Богу за прожитий тиждень! Гарних всім вихідних! З Богом!

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1