Молитовний вело-мото-автопробіг, концерти в кількох мікрорайонах міста,  «Фестиваль родин», виступ гуртів – і все це в перший день фестивалю Христового міста "Вгору серця".

Сьогодні, 11 травня, в Івано-Франківську розпочався ХІІ фестиваль «Вгору серця-2019», який присвячений Року сім'ї в Україні. Щорічно його організовує Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Митрополита Володимира Війтишина.

Фестиваль стартував з молитовного авто-мото-велопробігу вулицями міста “Ісус благословляє подорожніх”.

До пробігу приєдналися мешканці міста, влада та духовенство, а також духовий оркестр «Слава Ісусу Христу», який супроводжував колону протягом усього маршруту.

Одночасно з пробігом в різних мікрорайонах міста (Вічевий майдан, парк Шевченка, палац Потоцьких, церква Зіслання Святого Духа, Церква Вознесіння  Господнього, Церква Богоявлення Господнього, Церква Св. Йосифа Обручника, Монастир оо. Редемптористів) розпочалися духовні концерти.

Відтак у Палаці Потоцьких розпочався «Фестиваль родин». Спершу тут відбулась виставка ретроавтомобілів, а опісля кожен охочий міг взяти участь у незвичній арт-терапії - покидати фарбами на підготовлену стіну, на котрій згодом з'явиться мудрий вислів.

 Митрополит Володимир запрошує на молитовну ходу вервиці уже цієї неділі [ВІДЕО]

Опісля, в рамках фестивалю, відбувся й виступ знаменитого гурту “Пенсія”. Гурт разом з усіма охочими франківцями запалювали у палаці Потоцьких. Також під час нічної програми заплановані виступи таких гуртів як "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum", а з 22:00 год. завершиться цей день молитовною нічною програмою.

А завтра, 12 травня, на франківців чекає гала-концерт фестивалю та виступ молодіжного театру "GLORIA" (Дрогобич), які разом з оркестром представлятимуть виставу на ходулях «Гуцулія». Вона відбудеться на Вічевому майдані після молитовної ходи вервиці. Початок гала-концерту о 18:00 год.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1