Хедлайнерами гала-концерту став молодіжний театр «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

У неділю, 12 травня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився ХІІ фестиваль Христового міста "Вгору серця", який вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей. Благословив учасників концерту Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький, а також з привітальним словом звернувся міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків

Протягом двох днів в рамках фестивалю пройшли ряд заходів, які не залишили байдужими нікого.

Фестиваль засвідчує, що місто Івано-Франківськ є Христовим містом, що у ньому живуть правдиві християни, для яких віра є даром, яким треба ділитися з іншими.

Так, у суботу, 11 травня, фестиваль стартував з молитовного авто-мото-велопробігу вулицями міста “Ісус благословляє подорожніх”. Одночасно з пробігом в різних мікрорайонах міста.

Опісля ж в Палаці Потоцьких відбувся справжнісінький «Фестиваль родини». Спершу тут відбулась виставка ретроавтомобілів, а опісля кожен охочий міг взяти участь у незвичній арт-терапії - покидати фарбами на підготовлену стіну, на котрій згодом з'явиться мудрий вислів.

Далі була нічна програма. В рамках фестивалю відбувся й виступ знаменитого гурту “Пенсія”. Гурт разом з усіма охочими франківцями запалювали у палаці Потоцьких. Також під час нічної програми виступали такі гурти як "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum". А з 22:00 год. завершився цей день молитовною нічною програмою.

Архієрейською Літургією завершилася Перша конвенція Лицарів Колумба в Україні

Гала-концерт вже традиційно пройшов на Вічевому майдані. Його родзинкою став виступ молодіжного театру «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

Також, серед виконавців були Галина Баранкевич, дует «Amelika i Momin» (Галина Рудик і Momin Raouf), Ольга Височанська, дует «П'ятий океан», Оксана Романюк, заслужена артистка України Світлана Весна.

На завершення фестивалю до присутніх звернувся голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть, який подякував Богові за ці дні, в яких мали можливість свідчити, що наше місто є Христовим. Також усі разом заспівали пасхальний гімн «Христос воскрес» та отримали благословення від присутніх на сцені священиків Молодіжної комісії.

Додамо, що фестиваль «Вгору серця» щорічно організовує Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Митрополита Володимира Війтишина.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1