Вже традиційно в другу неділю місяця травня українська громада Греції відзначає свято Матері, запрошуючи на ці святкування також гостей з України.

Так і цього року, в неділю 12 травня, українці Греції зібралися на такі святкування в катедральному соборі Пресвятої Трійці Грецької Католицької Церкви, при якому гуртується місцева українська церковна громада.

Святкування складалися із двох частин - молитви та святкового концерту.

Архієрейську Божественну Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні із такими священиками: о. Віталій Токар - Допоміжний судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії; о. Атанасій Армаос - грецький священнослужитель та великий приятель української громади; о. Петро Фучо - священик Пряшівської архиєпархії Словацької ГКЦ; о. Макарій Ленів, ЧСВВ - представник греко-католиків з Криму та о. Андрій Твердохліб - настоятель місцевої української греко-католицької громади.

На богослужінні також був присутній єпископ-емерит Димитрій Салахас, який передав вітання від правлячого архієрея Мануїла Ніна, котрий цими днями перебуває поза територією Греції.

В Івано-Франківську вперше відбулася молитовна хода вервиці

Святковий концерт мав два моменти: спочатку із привітанням матерів виступили місцеві колективи українських товариств та асоціацій, українських суботніх шкіл, дитячого та дорослого церковного хорів; а згодом святкування продовжилося виступом заслуженого артиста України, гумориста Миколи Савчука та Народного артиста України Богдана Сташківа.

На святкуванні також були присутні високодостойні представники України в Грецькій Республіці - два Консули та прес-секретар Посольства України в Греції, які також долучилися до привітань матерів та взяли участь у святкуваннях.

Господь поблагословив той день доброю сонячною погодою, а гарний настрій у всіх присутніх на святі сприяв розумінню того, що всі ми є великою єдиною родиною, об'єднаною довкола Церкви Христової.

Пригадуємо, що вже цієї неділі у відпустовому місці Зарваниця, що на Тернопільщині, відбудеться щорічна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Прес-служба української церковної громади міста Афіни

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1