Уже втретє в мальовничому урочищі «Підлюте», що на Рожнятівщині для дітей відкрив свої двері християнський табір «Веселі канікули з Богом», який традиційно організовує Івано-Франківська Архієпархія.

Перший заїзд розпочався у понеділок, 3 червня. На веселий відпочинок разом із Христом та друзями прибуло 75 дітей  віком від 7 до 14 років із Галицького та Більшівцівського протопресвітеріатів. Щоденний розпорядок учасників табору розпочинається із найважливішого моменту – Божественної Літургії, в часі якої всі мають змогу приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії, а опісля день продовжується насиченим та цікавим духовно-відпочинковим розпорядком.

7 днів – це час, коли діти разом із аніматорами можуть насолоджуватися мальовничими карпатськими пейзажами, прогулянками на свіжому повітрі, веселими іграми та рухливими бансами, а також отримувати чимало нових та цікавих знань про Того, хто Створив цей прекрасний світ.

Все для дітей. Архієпархія провела чергову реконструкцію в урочищі Підлюте

Другий рік поспіль, про веселий настрій та безпеку учасників табору опікуються учасники «Школи Християнського Аніматора». Молоді хлопці та дівчата протягом року вишколювали свої теоретичні та практичні навики із катехитичних дисциплін та інших спеціальностей. Учасники «ШХА»  отримували фахові знання від спеціалістів з рятувальної та медичної служб, задля того, щоб безпеці дітей нічого не загрожувало.

Від самого ранку аніматори на чолі з директором табору о. Михайлом Дзулем готують цікаву програму: веселі ігри, співи, танці, катехизація – все це та багато інших сюрпризів очікує на малечу протягом дня. 

І так кожного дня з Богом та новими друзями в «Підлютому» відпочивають учасники табору, під назвою «Веселі канікули з Богом».

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ