На спільну молитву зійшлось кількасот вірян та численне духовенсвто. Особливою ж вона стала для двох дияконів Івано-Франківської Архієпархії.

У день Вознесіння Господнього, на парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці, с. Боднарів, Боднарівського протопресвітеріату,  Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин уділив ієрейські свячення двом дияконам. 

Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді, Владика застановився над святковим читанням Євангелія.

«У цій події Вознесіння Христового учні раділи і ще раз переконались, що Господь є направду Бог, Владика неба і землі», - розповідає проповідник.

За словами Архієрея Господь ніколи не залишає своїх дітей на призволяще у цьому повсякденному житті.

«Дорогі у Христі, святкуючи це велике свято Вознесіння, пам'ятаймо що наш Господь, який вознісся на небо, не залишив нас сиротами, Він залишив нам обітницю Святого Духа, який зійшов на апостолів та Божу Матір у п'ятидесятий день після Воскресіння, а також Господь залишив Своє божественне тіло в Тайні пресвятої Євхаристії, у Таїнстві Святого Причастя, щоб з нами нерозривно перебувати» - наголосив Митрополит.

Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства Святослав Богачевський та Микола Хомин, після трьох обходів довкола престолу, зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священичі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до престолу і далі з усіма священиками співслужили Божественну Літургію.

В Підлютому стартували «Веселі канікули з Богом»

Після Служби Божої Митрополит Володимир привітав нововисвячених ієреїв та побажав їм святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків та родину новоієреїв та подякував за виховання своїх синів.

На завершення, від імені новоієреїв о. Святослав Богачевський, подякував Богові та Архієрею за дар покликання священичого служіння, висловив слова вдячності батькам за дар життя і виховання, а також дружинам, рідним та усім, хто спричинився до їхнього покликання. Він також склав подяку всім виховникам, що впродовж шести років готували їх до священства. Слова вдячності прозвучали також для всіх рідних, друзів та знайомих.

Нехай всемилоситивий Господь благословить новоієреїв Святослава та Миколу на шляху їхнього священичого служіння!

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ