Цими вихідними Чернеча родина Воплоченого Слова провела паломництво вдячності до святинь Києва.

Три великі ювілеї:  35 років від часу заснування Згромадження отців у світі, 25 років від заснування провінції отців в Україні, а також 20 років від заснування провінції Сестер Служебниць Господа і Діви Марії із Матара, що разом з отцями становлять єдину Чернечу родину Воплоченого Слова. Саме ці ювілейні дати спонукали отців, сестер та всіх мирян третьочинців наших згромаджень, відвідати з паломництвом вдячності патріарший собор Воскресіння Христового та собор святої Софії Київської.

Паломництво розпочалось урочистою Божественною Літургією, яку очолив у патріаршому соборі блаженніший отець і глава УГКЦ Святослав Шевчук.

На завершення Літургії блаженніший Святослав привітав усю Чернечу Родину Воплоченого Слова з цими ювілеями, і в особі генерального настоятеля Згромадження отців о. Густаво Нієто, що прибув з риму на це святкування, подякував усій Чернечій родині за відвагу закласти свою вітку у візантійському обряді. За словами блаженнішого, українські отці та сестри українізують цю чернечу родину засновану в далекій Аргентині. Блаженніший Святослав щиро подякував о. Густаву за працю отців та сестер що вони здійснюють в Україні.

У свою чергу отець Густаво висловив слова вдячності блаженнішому Святославу, а також і всій Українській греко-католицькій церкві за свідчення віри та збереження глибокої християнської традиції, як східна католицька церква свого права, у якій Згромадження також збагатилося і зросло.

 Все для дітей. Архієпархія провела чергову реконструкцію в урочищі Підлюте

Після завершення Літургії блаженніший Святослав особисто зустрівся з генеральним настоятелем Згромадження Воплоченого Слова.

Після святкового обіду всі прочани відвідали також собор святої Софії в Києві, як вияв вдячності Богу вищі згадані ювілеї.

Пресцент Згромадження Воплоченого Слова

Пасторальне планування

Вересень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6