Цьогоріч випускниками стали 28 студентів.

У суботу, 8 червня, відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Івано-Франківської Духовної Семінарії св. свщмч. Йосафата. 

Святкова частина розпочалося Архієрейською Божежественною Літургією, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Співслужили владиці ректор ІФДС прот. ліц. Олесь Будзяк, віце-ректор ІФДС прот д-р Андрій Чорненко та духівники семінарії.

На початку спільної молитви, Митрополит здійснив Чин поставлення читця, співця і свіченосця випускникам Дяківсько-регентського інституту ІФА та освятив підрясники студентам-першокурсникам.

По завершенню Літургії з привітальним словом до випускників та викладачів звернувся Митрополит Володимир. Вітаючи випускників, він зазначив, що всі ці роки формації і здобування знань є тільки одним з перших етапів їхнього служіння Богові та людям.

«Нехай Господь щоденно провадить вас дорогою святості, щоб ви могли гідно працювати в Божому винограднику Йому на славу», - побажав Митрополит Володимир.

Цьогоріч випускниками стали 28 студентів. Їм після слів привітання вручили дипломи семінарії.

«Цікаво, що в цьому році ми маємо 28 випускників і рівно стільки ж студентів прийшло на їх зміну. Це свідчить про те, що наша Церква дуже активна та постійно є молодою. Думаю, це гарний знак від Господа та Його благословення для нашого народу», - сказав у коментарі нашій Прес-службі, о. Олесь Будзяк, ректор ІФДС.

На завершення, зі словами вдячності ректору, духівникам, викладачам звернувся студент 6 курсу курсу, Іван Сехна. Він, від імені випускників, сердечно подякував усім, хто протягом цих шести років спричинився до їхнього вишколу та духовної формації.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2