Протягом навчального року 192 студенти-семінаристи не тільки здобували знання з філософії, богослів’я та інших дисциплін в Академії св. Івана Золотоустого, але й формувалися в Духовній семінарії, щоби в майбутньому бути добрими та ревними священиками нашої Церкви.

Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківській Духовній семінарії св. свщмч. Йосафата відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року. Розділити радість студентів прийшли батьки, рідні та друзі. Завітав на свято та очолив подячну молитву Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

У співлужінні отців-настоятелів та духівників семінарії на чолі з Ректором ІФДС прот. Олесем Будзяком, Владика звершив Архієрейську Божественну Літургію, в часі якої звернувся до присутніх з вітальним словом.

На початку спільної молитви, Митрополит здійснив Чин поставлення читця, співця і свіченосця випускникам Дяківсько-регентського інституту ІФА та освятив підрясники студентам-першокурсникам.

По завершенню Літургії з привітальним словом до випускників та викладачів звернувся Митрополит Володимир. Вітаючи випускників, він зазначив, що всі ці роки формації і здобування знань є тільки одним з перших етапів їхнього служіння Богові та людям.

«Нехай Господь щоденно провадить вас дорогою святості, щоб ви могли гідно працювати в Божому винограднику Йому на славу», - побажав Митрополит Володимир.

Цьогоріч випускниками стали 28 студентів. Їм після слів привітання вручили дипломи семінарії.

«Цікаво, що в цьому році ми маємо 28 випускників і рівно стільки ж студентів прийшло на їх зміну. Це свідчить про те, що наша Церква дуже активна та постійно є молодою. Думаю, це гарний знак від Господа та Його благословення для нашого народу», - сказав у коментарі нашій Прес-службі, о. Олесь Будзяк, ректор ІФДС.

На святі були присутніми студенти, викладачі, рідні і друзі. Урочисту Архієрейську Літургію супроводжував співом хор студентів Дяківсько-регентського інституту.

По завершенні відбувся святковий концерт духовної музики.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ