23 січня відбулась паломницька поїздка до монастиря Чину братів Менших м. Тернопіль та до Зарваниці. Близько 50 людей з Івано-Франківська, зібрані Заступником голови  Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії о. Юрієм Прилепським, відправи лиць в цю молитовно-пізнавальну подорож.

Прибувши в Тернопіль до монастиря Чину братів Менших, о. Юрій, спільно з ієромонахом Антонієм Твердохлібом, відслужили Божественну Літургію, в часі якої прочани приступили до Святих Таїнств. Після чого о. Антоній провів екскурсію монастирем, розповівши про життя монастирської парафії та про найбільшу різдвяну шопку в Україні.

Читайте також: Йорданські богослужіння в Івано-Франківську

Далі маршрут ліг до відпустового місця Зарваниці, де всі спільно пройшлись Хресною дорогою, покупались в джерелі св. Анни. Крім того, духовний провідник посприяв тому, щоб прочан благословили мощами українських мучеників в парафіяльному храмі.

«Незважаючи на втому, цілу дорогу назад усі колядували!», - поділився враженнями від поїздки о. Юрій Прилепський, запевнивши, що в майбутньому подібного роду поїздки планують і по інших визначних місцях України.

Пропонуємо Вам переглянути більше фото

Прес-служба Архієпархії