24 січня Кир Василій (Івасюк) єпарх Коломийсько-Чернівецький відвідав льодове містечко, що у с. Спас, - повідомляє Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на Прес-службу Коломийсько-Чернівецької Єпархії.

Запросила владику поблагословити фестиваль розколяди у мальовничому селі Спас влада Коломийського району, яка і організувала це свято.

Приїхавши на територію фестивалю архієрей в першу чергу оглянув льодові скульптури, які були встановлені та виготовлені місцевими майстрами за сприяння меценатів с. Спас.

Далі розпочалась офіційна частина фестивалю в часі якої Кир Василій поблагословив всіх присутніх та звернувся до них з такими словами:

“Ми знаходимося в часі посвяття Богоявлення Господнього. Ще не давно ми спільно з вами переживали подію де Христос прийняв хрещення з води від Йоана. Бог занурився в ріку Йордан не для того щоб змити свої гріхи, адже він і так народжений без жодного гріха. Ісус робить цей вчинок, щоб забрати на себе всі наші гріхи. Саме тому Іван Хреститель вказує на Христа своїм учням, кажучи: “Ось Агнець Божий, який гріх світу забирає” (Ів.1,29). Момент хрещення Христа в Йордані якраз і був тою подією, коли Агнець Божий бере на Себе гріхи світу. Він об’являє себе добрим Пастирем, Який прийшов на саме дно людського суспільства шукати заблукані душі, бере їх на свої рамена і відкриває для них і нас Небо”.

Також архієрей побажав нашій владі мудро керувати Батьківщиною, а присутнім воїнам подякував за їхнє служіння українському народові. 

Читайте також: Франківчани здійснили молитовну поїзду до Тернополя та Зарваниці

Святкування розпочалось колядою у виконанні народних артистів України Івана Кавацюка та Оксани Савчук. Далі відбулось нагородження всіх хто спричинився до побудови льодового містечка в с. Спас.