З 30 липня по 3 серпня миряни та ченці з усього світу зберуться в Римі для великого з'їзду Чернечої Родини Воплоченого Слова, присутньої на п'яти континентах і що діє перш за все в місіонерській сфері, часто в екстремальних умовах, таких як сектор Газа та Сирія. Подія у Римі стане способом подякувати Богові за отриману харизму.

З 30 липня по 3 серпня в Римі відбудеться велике зібрання Чернечої Родини Воплоченого Слова, заснованої в Аргентині 1984 року, присутньої на сьогоднішній день на п'яти континентах. Згромадження Воплоченого Слова діє перш за все в місіонерській сфері, часто в екстремальних умовах. Тому воно піднялося до почесного рівня хроніки з приводу страшних конфліктів, подібних тим, що відбуваються в секторі Газа або в Сирії.

У липні 2014 року Папа Франциск особисто захотів написати о. Хорхе Ернандесу, аргентинському пароху зі Згромадження Воплоченого Слова, який служить в секторі Газа: «Дорогий Брате, я отримав новини через отця Маріо Корніолі. Я з вами, поряд із сестрами-монахинями і зі всією католицькою спільнотою. Супроводжую вас своєю молитвою і присутністю. Нехай Ісус благословить вас, а Пресвята Діва хай оберігає. Сердечно обіймаю. Франциск».

Слово Папи до Глави, Постійного Синоду та Митрополитів УГКЦ

Через деякий час о. Ернандеса з розкритими обіймами прийняли у Ватикані, де він проявив готовність залишитися в секторі Газа, незважаючи на те, що вже три ракети вибухнули біля його парафії всього за один тиждень! Після о. Ернандеса, багато людей мали можливість прочитати і послухати свідчення монахині тієї самої Чернечої Родини Воплоченого Слова, сестри Марії з Гвадалупе, яка місіонує в Алеппо, допомагаючи переслідуваній християнській спільноті. Її виступ, поширений «Допомогою терплячій Церкві», заохотив всіх молитися за переслідуваних християн.

Отож, через кілька днів монахи і монахині, родини вірних і молодь зберуться в Римі, у Вічному місті, щоб разом святкувати, дякувати Богові за подаровану харизму і покласти початок оновленому і конкретному апостольському поштовху. Прибудуть з Аргентини, Африки, України, Папуа Нової Гвінеї ... щоб свідчити любов і вдячність до монахів і монахинь, які щодня дарують своє життя Христу і ближнім, і яких Бог винагороджує великою кількістю молодих покликань у часи їх нестачі.

http://lanuovabq.it

 

 

Пасторальне планування

Жовтень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3