У суботу, 6 липня, спільнота Віднови у Святому Дусі УГКЦ "Мир вам" поєднала молитовну зустріч та відпочинок в святому місці - селі Погоні. Зазвичай, молитовні зустрічі cпільноти відбуваються в церкві Зіслання Святого Духа, що знаходиться по вул.Коновальця, 105, що у м. Івано-Франківську. Щосереди парафіяни роздумують над словом Божим і славлять Господа християнськими піснями прослави.

Цього разу спільнота організувала такий духовний час перебування з Богом на природі. Близько вісімдесяти християн спершу були учасниками Літургії, яку правили о.Михайло Віхоть, о.Василь Сливоцький та о.Олексій Саранчук. Далі всі присутні мали спільну трапезу та насолоджувалися спілкуванням один з одним. Ми мали можливість ближче познайомитися, адже на пікніку були учасники, які перебувають у спільноті з часу її створення, і ті, хто тільки приєднався. Спільнота "Мир Вам" дуже любить співати, тому під звуки гітари та спів о.Олексія, відомого, як отець з гітарою, парафіяни усі разом славили Бога під відкритим небом.

Було дуже весело, дружньо та благословенно. Організатори потурбуватися не тільки про дозвілля дорослих, але й діток. Разом вони гралися, співали, танцювали та викликали у всіх радісні посмішки.

 У Карпатах розпочався відпочинковий творчий табір для дітей військовослужбовців

Перебуваючи зі спільнотою "Мир Вам", відчула себе частинкою великої і дружньої родини, яка користає кожну можливість провести благословенний час разом. Ми жваво ділилися думками, веденням Бога в нашому житті та наповнювалися благодаттю Святого Духа. Такий духовний відпочинок відновлює сили, енергію та наповнює серце почуттям вдячності та любові. Спільнота надихає ділитися Божим миром та любов'ю з нашими рідними, друзями та колегами по роботі. Також складаємо вдячність настоятелю Погінського монастиря о. Никодиму Гуралюку за гостинність  і сприяння у цьому духовному відпочинку спільноти.

Вікторія Гавалешко
учасниця спільноти «Мир Вам»

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2