У вівторок, 9 липня, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів. Очолив засідання Митрополит Володимир Війтишин.

Після спільної молитви та реєстрації учасників до присутніх звернувся з духовним словом о. Іван Стефурак - Голова Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії, котрий представив тему «Чи потрібен Церкві PR?». Проповідник зазначив: «Папа Іван Павло ІІ говорив, що Церква повинна бути як дім зі скла, де всі можуть побачити, що відбувається і як вона (Церква) виконує свою місію вірності Христові і євангельському переданню. А Джон Патрік Фоллі, тодішній голова Папської ради у справах суспільних комунікацій, переконував, що журналісти повинні допомагати нам мити вікна того дому».

Відтак Владика Володимир у своєму слові повідомив про зустріч Митрополитів нашої Церкви та Постійного Синоду з Папою Франциском, підкресливши, що це була дуже тепла зустріч. Також цього року наші ієрархи будуть мати ще дві зустрічі з Папою в рамках Синоду Єпископів УГКЦ та потім в часі зустрічі з Єпископами Східних Католицьких Церков.

Після чого прот. Олег Каськів – Синкел у справах духовенства та священичих родин, оголосив про щорічну Патріаршу до Крилоса. Проща запланована на 3-4 серпня цього року. В ході засідання було піднято ряд питань щодо організації процесіійного виходу паломників, які одночасно вирушатимуть пішою прощею із Івано-Франківська, Калуша, Галича та велопрощею із Голині.

Блаженніший Святослав: «Це була зустріч, якої виразно бажав Святіший Отець»

Згодом прот. Віталій Максимів – Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії, розповів про актуальний економічний стан Архієпархії. Також повідомив присутніх про можливе виготовлення дисконтної картки священнослужителям для отримання відповідних знижок у всіх структурах Івано-Франківської Архієпархії.

На завершення п. Любов Терлецька анонсувала проведення реколекцій для дяків всіх парафій Архієпархії, які розпочнуться 12 серпня 2019 року. А також пізніше повідомила про набір до Дяківсько-регенського інституту, що відбудеться вже з 15 липня.

Наступні збори відбудуться 1 жовтня 2019 року.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархіі УГКЦ