Упродовж четверга владики Івано-Франківської митрополії розглядатимуть важливі питання та працюватимуть над рішеннями для покращення духовного життя вірних.

Сьогодні, 11 липня, в Івано-Франківську розпочав свою роботу ІІІ Митрополичий синод. Робочим зустрічам передувала молитва Божественної Літургії в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Її очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Під час проповіді до вірних звернувся Владика Йосафат Мощич - Єпарх Чернівецький. Роздумуючи над Євангелієм дня, він наголосив на тому, що про своє серце Христос говорить тільки один раз в усіх книгах Нового Завіту.

«Дослівно Христос в цьому уривку каже про своє серце, що воно є «зігнуте», тобто нахилене постійно казати «Так» Богові Отцеві та нам, які приходимо із певними проханнями», - пояснив Архієрей.

Також Владика зауважив, що «ярмо», про яке йде мова в уривку, завжди має два кінці.

«Попереду нас завжди йде Господь, який ніколи не покидає людину, але провадить її в доброму. Важливо, щоби ми не заважали цьому руху, але йшли спільно з Христом до Дому нашого Небесного Отця», - закликав Владика Йосафат.

В часі спільної молитви Владики, присутнє духовенство, а також вірні Архікатедрального собору просили Божої мудрості та присутності Духа Святого на синодальних зустрічах.

https://www.facebook.com/ugccif/videos/853212305034659/

Додамо, що в синодальних засіданнях беруть участь усі єпископи Івано-Франківської Митрополії: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, Єпарх Коломийський Владика Василій Івасюк та Єпарх Чернівецький Владика Йосафат Мощич. Тема ІІІ з’їзду – «Стан виконання рішень Митрополичого синоду 30-31 жовтня 2018 р. Б.».

Запрошуємо всіх до молитви за успішність проведення Синоду.

Секретаріат Синоду Івано-Франківської Митрополії УГКЦ