Сьогодні, 30 січня, в конференц-залі Івано-Франківського Архієпархіального управління розпочався євангелізаційний семінар, який провадитиме довголітній викладач Українського Католицького Університету, перекладач, письменник, літургіст – п. Андрій Шкраб’юк.

Послухати цікаві роздуми та поспілкуватись з лектором зібралась чимала кількість священнослужителів та мирян. Зокрема прийшли представники Молодіжної комісії, Комісії у справах мирян, Екологічного центру, Комісії у справах родини, представники Департаменту соціальної комунікації Івано-Франківської Архієпархії, а також священики-місіонери, які належать до Місійно-євангелізаційної групи та духівники Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Благословити усіх присутніх завітав також Єпископ помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат. У вітальному слові Владика зазначив, що «Пан Андрій – особа, яка дійсно живе тим, що проповідує».

Відтак розпочалося безпосереднє спілкування з гостем. За словами п. Андрія, його головною метою підготовки до даної конференції було виписати таку схему євангелізації, щоби вона відповідала духу Української Греко-Католицької Церкви. 

Читайте також: Розвиток медичного капеланства в Україні: передумови, потреби та перспективи

«Наша східна традиція не заключається виключно в зовнішніх речах,  але вона є стилем цілого життя, молитви. Можливо Східна і Західна традиції - це два діаманти з багатьма гранями. Тому я намагався виходити з самих коренів традиції», - звернувся доповідач.

Крім іншого п. Андрій розповів учасникам семінару історію свого приходу до Церкви, поділився власними досвідом свого оцерковнення.

Прес-служба Архієпархії