2 серпня, коли Церква вшановує святого пророка Іллі, до Франківської парафії, котра відзначає своє храмове свято завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Місцеві діти традиційно зустріли та привітали Владику на подвір’ї святині, а парох прот. Річард Горбань запросив Архієрея очолити святочні богослужіння.

Увійшовши до храму, Митрополит Володимир здійснив Чин освячення іконостасу. Архієрей також пояснив вірним важливість наявності іконостасу в храмі, розповів про його символізм та історію.

Згодом, під час проповіді Владика коротко описав життєвий шлях святого пророка Іллі та закликав до його наслідування.

У ході Архієрейської Божественної Літургії 7 піддияконів: Василь Качмарський, Микола Полоз, Андрій Луцький, Юрій МарковСтепан Рудницький, Назарій Шлапак та Олег Жилавий отримали святе Таїнство священства у ступені диякона. Чин поставлення диякона традиційно звершується в часі Служби Божої, після освячення чесних дарів.

Звертаючись до нововисвячених дияконів, Владика Володимир побажав їм завжди бути ревними та відважними служителями у Христовій Церкві. Митрополит також зазначив, що дияконська служба покликана до служіння та до допомоги душпастирям у виконанні їхніх обов’язків.

У Крилосі відбуваються останні приготування до Патріаршої прощі

Зі словами вдячності до Митрополита від імені новопоставлених дияконів звернувся Василь Качмарський, референт Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії.  Перш за все він подякував Преосвященному Владиці Володимиру за уділення свячень, запевнивши Митрополита також у вірності та сумлінному виконанню повірених обов’язків.

По завершенні Літургії, за велику жертовність для добра храму та працю над розвитком парафіяльної спільноти, Митрополит Володимир нагородив найактивніших парафіян митрополичими грамотами. А опісля Архієрей освятив новостворену катехитичну школу при місцевій парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Грудень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5