Вже завтра вранці розпочнеться VIІІ Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос. Присвячена вона 30-річчю легалізації УГКЦ з Україні.

Сьогодні, коли живемо у вільній Україні, маємо вільну Церкву, маємо подякувати Господеві за цей безцінний дар. Таку можливість будуть мати всі охочі впродовж двох днів – 3 та 4 серпня на княжій горі, що в Крилосі. Разом із нашим Блаженнішим Святославом кожен зможе помолитися та випросити у Всевишнього всіх необхідних ласк перед чудотворною іконою Матері Божої покровительки Галицького краю.

На цьогорічній прощі до Крилоса запланований традиційний піший піший хід паломників з Івано-Франківська, Калуша, Бурштина. В усіх цих містах у суботу, 3 серпня, о 08:00 год., одночасно розпочнеться Божественна Літургія та благословення прочан у дорогу. Окрім того заплановано також виїзд колони велосипедистів із Голині. Тут богослужіння розпочнеться  о 10:30 год.

https://www.facebook.com/ugccif/videos/332499941027685/

Серед заходів цьогорічної прощі запланований перегляд документальної стрічки «Ті, що вірні», насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма, яку вже підготувала Молодіжна комісія. Детальніше з програмою можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Окрім того, для блага вірних, які прибудь на прощу, більше сотні священиків нашої Архієпархії будуть сповідати.

Кульмінаційним моментом молінь стане Архієрейська Божественна Літургія, яку у неділю о 9:00 год. відслужить Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, або на сторінці у мережі facebook.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ