Саме з таким гаслом сьогодні, 3 серпня, близько тисячі молільників із Калуша та околиць вирушили на спільну молитву до Божої Матері, що в с. Крилос. Молодь, дорослі, люди старшого віку і навіть діти – усіх об’єднує спільне мета – просити у Пресвятої Богородиці миру для Батьківщини нашої України.

В ранці у центральному храмі міста св. Архистратига Михаїла, отець-протопресвітер Михайло Бігун, в співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію та благословив вірян на щасливу дорогу. Після чого колона прочан рушила в сторону Давного Галича.

Назагал прочани подолають близько 30 км пішки, щоб спільно з Отцем і Главою нашої Церкви Блаженнішим Святославом просити Божого благословення для Батьківщини нашої України у відпустовому місці Крилосі.

Як повідомляють координатори групи, серед молільників панує чудова, молитовна атмосфера. Аніматори разом зі священнослужителями провадять молитви та пояснюють мету і ціль прощі. Зокрема, паломники дізнались, що проща чи паломництво – це прекрасна, давня українська релігійна традиція, яка свідчить про глибоку релігійну набожність українського народу. На Україні-Русі паломництво, як суспільне явище виникло відразу після запровадження та зміцнення християнства.

В цей же час група прочан із Івано-Франківська та Бурштинського напрямку також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. А о 10:30 з с. Голинь вперше на прощу до Крилоса вирушить колона велосипедистів. Загалом же на прощі очікується близько 30-35 тисяч молільників.

Пригадуємо, що Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, або на сторінці у мережі facebook.

 Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ