Сьогодні, 2 лютого, в конференц-залі Івано-Франківського Архієпархіального управління відбулися збори протопресвітерів архієпархії, які очолив Архієпископ і Митрополит Кир Володимир, спільно з Єпископом помічником Преосвященним Владикою Йосафатом.

Після спільної молитви, традиційні духовні роздуми продовжив Ректор Духовної Семінарії та Синкел у справах духовенства митр. прот. Олег Каськів, роздумуючи над темою Божого милосердя. У своєму слові священнослужитель зазначив, що виявляючи милосердя, Бог, в свою чергу, вимагає від нас вияву милосердя до своїх ближніх, друзів, а особливо ворогів.

Після проповіді до присутніх звернулися Лицарі Колумба. Вони презентували свою діяльність та розповсюдили тематичні буклети. В Івано-Франківську дана організація діє від жовтня 2014 р. при Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового. Основна її мета – волонтерська допомога на парафії, допомога в місцевих громадах потребуючим, діяльність в сфері охорони родинних цінностей.

Читайте також: В Івано-Франківську розпочався євангелізаційний семінар за участі п. Андрія Шкраб’юка

Далі слово мав Преосвященний Владика Йосафат, а після нього звіт про економічний стан Архієпархії представив Помічник економа прот. Віталій Максимів.

Наступні збори відбудуться 7 березня.

 

Прес-служба Архієпархії