18 серпня до парафії Різдва Христового с. Сілець, Єзупільського протопресвітеріату завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Місцеві діти традиційно зустріли та привітали Владику на подвір’ї святині, а парох о. Василь Смицнюк запросив Архієрея очолити святочні богослужіння.

Увійшовши до храму, Митрополит Володимир здійснив Чин освячення іконостасу. Архієрей також пояснив вірним важливість наявності іконостасу в храмі, розповів про його символізм та історію.

Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства Андрій Ляхович, Андрій ГуменЮрій Ясеницький та Михайло Снак, після трьох обходів довкола престолу, зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священичі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до престола і далі з усіма священиками відправляли Божественну Літургію.

Маленьких франківців кличуть на Екодень

Після Служби Божої Митрополит Володимир привітав нововисвячених ієреїв та побажав їм святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків та родину новоієреїв та подякував за виховання своїх синів та пожертву їх Богові.

На завершення, від імені новоієреїв о. Андрій Ляхович, подякував Богові та Архієрею за дар покликання священичого служіння, подякував батькам за дар життя і виховання, а також дружинам, рідним та усім, хто спричинився до їхнього покликання. Він також склав подяку всім виховникам, що впродовж шести років готували їх до священства. Слова вдячності прозвучали також для всіх рідних, друзів та знайомих.

Нехай всемилоситивий Господь благословить новоієреїв на шляху їхнього священичого служіння!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ