Сьогодні, 20 серпня, в Івано-Франківську представники церкви і обласної ради зібралися обговорити актуальні питання, зокрема, про вплив церкви, стан доріг і храмів.

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з представниками основних релігійних конфесій. Основними темами спілкування стали бачення ролі Церкви у формуванні громадянського суспільства, міжконфесійна співпраця, актуальні питання у діяльності релігійних громад.

Присутні зібралися для того, щоб обговорити розвиток громадянського суспільства, про вплив церкви на формування свідомості в українців.

На початку зустрічі губернатор області відзначив, вплив церкви на Прикарпатті є найвищим в Україні. В свою чергу, присутні архієреї наголошували на унікальності Прикарпаття як регіону, де панує міжконфесійна злагода та порозуміння.

 Митрополит Володимир рукоположив чотирьох нових священиків

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин вважає, найголовніше зараз працювати із молоддю і владою. Крім того, Владика підняв питання стан доріг.

Своєю чергою голова облдержадміністрації наголосив на важливості співпраці влади і духовенства. 

«Основне завдання влади – завершити процес децентралізації в державі, щоби на місцях формувати громадянське суспільство та вчитися ефективно господарювати й вирішувати актуальні питання духовного життя, розвитку культури, екології. І у цих питаннях я сподіваюся на підтримку та ефективну співпрацю з Церквою», - наголосив Денис Шмигаль.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

За матеріалами інтернет-видань