Молільники просили Божого благословення для України, а також згадували всіх хто поклав своє життя на вівтар незалежності.

Сьогодні, 24 серпня, в нашій державі відзначають День Незалежності. З цієї нагоди в Архікатедральному та Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулося святкове богослужіння.

Архієрейську Божественну Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Разом з ним спільно служили митр. прот. Степан Балагура – судовий вікарій Архієпархії та отці архікатедрального собору на чолі з настоятелем митр. прот. Юрієм Новіцьким.

Жителі Івано-Франківська зібрались в центральній святині міста, щоб розпочати урочисте відзначення Дня Незалежності спільною подячною молитвою за рідну державу.

Після спільної молитви Митрополит Володимир привітав прикарпатців з величним святом Незалежності. Архієрей закликав завжди пам’ятати у свої молитвах всіх, хто виборював та продовжує виборювати Богом дану свободу для нашої країни.

«Незалежність є даром Господнім, разом з цим ми повинні пам'ятати про мучеників, котрі щодня виборюють незалежність для Батьківщини нашої України», - сказав Митрополит.

Він також додав, що сьогодні об 11:30 в Архікатедральному собору буде служитися панахиди за загиблими українськими захисниками під Іловайськом. Опісля від храму вирушить колона містян до Меморіального сквера, де також відбудеться поминальне богослужіння за всіма героями України.

 В Івано-Франківську проведуть канікули з Богом для особливих дітей

На завершення спільної молитви всі ще заспівали гімн «Боже великий, єдиний», просячи благословення для Батьківщини нашої України.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ