У відповідності до Положення про Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради " За заслуги перед Буковиною ", затвердженого рішенням 8-ї сесії обласної ради VII скликання від 27.10.2016 № 212-8/16, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та нагороджень від 20.08.2019 № 2/107, Чернівецька обласна рада народних депутатів вирішила нагородити Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради "За заслуги перед Буковиною" владику Йосафата (Мощича) правлячого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ

за сумлінне служіння, становлення та розбудову Чернівецької єпархії, значний особистий внесок в утвердження у суспільстві ідеалів духовності, гуманізму та милосердя, та з нагоди Дня незалежності України.

Нагородження орденом відбулось в день Державного прапора, 23 серпня, в рамках святкування Дня Незалежності на Центральній площі Чернівців перед пам’ятником Тараса Шевченка.

 Вчителі Католицької гімназії побували на реколекціях

Духовенство та миряни Чернівецької єпархії щиро здоровлять преосвященного владику Йосафата (Мощича) з державною нагородою та бажають довголіття у трудах на Славу Божу та розквіт Церкви на Буковині!

Додамо, що Владика Йосафат з 3 серпня 2014 до 18 листопада 2017 був Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Джерело: Пресслужба Чернівецької єпархії УГКЦ