З 16 по 23 серпня 2019 року Божого відбулася духовна мандрівка учнів  8-A класу (класний керівник п. Олена Рубашевська) Католицької школи-гімназії св. Василія Великого м. Івано-Франківська з їх батьками та наставниками до Меджугор'є. Дана подорож була організована Паломницьким центром спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Керівником групи був о. Іван Сас - заступник голови Молодіжної комісії Архієпархії.

Духовна програма вкючала в себе щоденні Божественні Літургії, молитви на вервиці на горі Подбрдо, розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа на горі Крижавіц, а також спільні духовні вечірні розважання.

Особливим наміренням, за яке молилися юні прочани, було випросити в Бога мудрості, сили і наснаги для української молоді.

Крім духовної програми діти мали нагоду також відпочити на березі Адріатичного моря та помолитися Службу Божу в Макарську — туристичному центрі, розташованому у формі підкови в бухті між горами Біоково та Адріатичним морем.

 Прочани з Івано-Франківська відвідали Меджугор'є [ФОТО]

Також для учнів була організована цікава програма в Будапешті, яка розпочалася зі спільної Служби Божої та екскурсії по місту і завершилася  відвідуванням термальних купалень.

Всі учасники подорожі повернулися додому радісними та сповненими бажання зростати і вдосконалюватися в новому навчальному році.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії