Прийом документів здійснюється з 02 по 30 вересня 2019 року включно, за адресою: м. Івано-Франікськ, вул. Василіянок, буд.64, каб.106.

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора*

Івано-Франківського приватного навчально-виховного комплексу

«Католицька загальноосвітня школа ІI-ІIІ ступенів – гімназія святого

Василія Великого» Івано-Франківської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Івано-Франківський приватний навчально-виховний комплекс «Католицька загальноосвітня школа ІI-ІIІ ступенів – гімназія святого Василія Великого» Івано-Франківської області знаходиться за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, буд.11.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше п’яти років

4. Вимога до претендентів на посаду директора:

  • знання нормативно-правової бази у сфері освіти;
  • здатність приділяти увагу цілісному формуванню людської особи так, щоб через гармонійний розвиток фізичних, інтелектуальних і моральних якостей діти, наділені християнськими чеснотами, готувались до досконалішого пізнання Бога, до правильного усвідомлення людських і моральних цінностей, прийняття їх зі справжньою свободою й одночасно розвинутим почуттям справедливості і суспільної відповідальності;
  • загальною вимогою до претендентів на посаду директора Закладу освіти є розуміння мети та завдань Закладу освіти та готовність до їх здійснення: створювати оточення шкільної спільноти, оживлене євангельським духом свободи і любові, допомагати молоді, щоб вона, розвиваючи власну особистість, заодно зростала як нове творіння, яким вона стала через хрещення, і розглядати всю людську культуру через звістку про спасіння так, щоб пізнання, яке вихованці поступово здобувають про світ, життя і людину, було осяяне вірою.

5. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію свідоцтва про хрещення та миропомазання;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 5 років;
  • довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється з 02 по 30 вересня 2019 року включно, за адресою: м. Івано-Франікськ, вул. Василіянок, буд.64, каб.106., відповідальна особа – о. Іван Смішко.

6. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

- з 02 вересня – 30 вересня 2019 року – подання претендентами документів;

- з 01 жовтня по 07 жовтня 2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів;

- 09 жовтня 2019 року – конкурсний відбір на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування; вирішення ситуаційного завдання;

- 11 жовтня 2019 року – презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні Конференційного залу по вулиці Василіянок, 64;

- 15 жовтня 2019 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів відбору.

Контактна особа

о. Іван Смішко

+ 380685132345

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


* Юридичне обґрунтування

Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії.

З огляду на те, що Католицька школа керується нормативно-правовими актами у сфері освіти, то відповідно за основу була взята модель передбачена для державних та комунальних закладів, а Положення про конкурс розроблене у відповідності до Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №291 від 28.03.2018 року.

Відповідно до Статуту Католицької школи умови організації праці директора, його матеріального забезпечення, строк перебування на посаді, права та обов’язки обумовлюються в контракті, який укладається між Засновником та Директором. Згідно контракту укладеного між Засновником та директором школи термін його дії є до 31 грудня 2019 року.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду директора Католицької школи, затвердженого декретом №304 від 31 липня 2018 року, рішення про проведення конкурсу на посаду директора приймається не менш ніж за чотири місяці до завершення строкового трудового договору укладеного з директором закладу. Тобто, якщо контракт директора діє до 31 грудня 2019 року то рішення про проведення конкурсу повинно було бути прийняте до 31 серпня 2019 року.

Положення про конкурс на посаду директора Католицької школи передбачає, що до виконання своїх посадових обов’язків переможець конкурсу приступає з нового навчального року, який слідує за призначенням. Відповідно до Статуту закладу та контракту з теперішнім керівником, у випадку припинення дії контракту Директор продовжує виконання посадових обов’язків до моменту призначення нового Директора або поновлення контракту із теперішнім.

Таким чином, за результатами конкурсу буде призначено нового керівника (або поновлено теперішнього), який почне виконувати посадові обов’язки з наступного навчального року.