У цьому році просторі класи Католицької школи-гімназії імені святого Василія Великого наповнили більше ніж 500 учнів молодшої та старшої шкіл. На оновленому подвір’ї школи уже традиційно новий навчальний рік розпочався зі спільної Божественної Літургії.

Піклуючись про комфортні умови для навчання школярів, Івано-Франківській Архієпархії вдалося повністю завершити зовнішні роботи з опорядженні фасадів, встановити модерний перехід між новою та існуючою будівлями. Спільними зусиллями облаштували й благоустрій на території школи.

У новій будівлі передбачені відповідні великі приміщення їдальні, яка дає змогу усім учням повноцінно харчуватись протягом обідньої перерви; спортивного залу, у якому школярі мають необхідний простір для фізичного розвитку; актової зали, яка є невід’ємною частиною будь-якої школи.

У Католицькій гімназії відмовилися від квітів на День Знань заради здоров’я онкохворих дітей

Католицька школа у своєму щоденному служінні прагне розвивати та дотримуватись християнських цінностей, сприяти в особистісному розвитку та надати учням якісну освіту.

Пропонуємо вашій увазі короткий проморолик з елементами аерозйомки.

https://www.facebook.com/ugccif/videos/1083975501992393/

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ