З нагоди свята сьогодні кожен може отримати профілактичні консультації лікаря-кардіолога цілком безкоштовно. 

Вже протягом шести років в Івано-Франківську існує Лікувально-діагностичний центр св. Луки. Протягом цього короткого часу своєї діяльності центр св. Луки вже зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути щиру приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.

В центрі св. Луки надали безкоштовні медичні послуги для дітей з особливими потребами

"За цей досить короткий період нашого старту ми всією нашою командою працюємо, щоб якомога більше користі принести здоров'ю наших пацієнтів. Надалі плануємо тільки вдосконалювати наші знання та вміння, покращувати сервіс та матеріально-технічну базу нашої клініки. Щиро дякуємо за довіру, радіємо, надіємося та працюємо для вас, наші любі пацієнти!", – розповідає головний лікар Лікувально-діагностичного центру святого Луки Валентина Казьмірук. 

Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ щиро вітає Лікувально-діагностичний центр святого Луки із цим чудовим святом. Нехай ваше служіння і праця будуть винагородженні Богом сторицею, а пацієнти, за вашим посередництвом, отримують від Господа фізичне та духовне зцілення. Нехай Всемилостивий Господь через заступництво Пресвятої Богородиці подає вам сили, радості, наснаги та любові у так важливій праці.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ