Цього дня 153 катехита Івано-Франківської Архієпархії отримали благословення Митрополита Володимира на працю в цьому році.

У суботу, 28 вересня, в храмі Івано-Франківської духовної семінарії відбулося святкування Дня катехита за участі катехитів з усієї Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Свято розпочалося Божественною Літургією, яку очолив Ректор ІФДС прот. Роман Микієвич у співслужінні священнослужителів, відповідальних за катехетичне служіння в протопресвітеріатах.

Участь у святкуванні взяли катехити та богопосвячені особи, які залучені до катехитичного служіння на різних парафіях Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Загалом їх було 153 особи.

Після завершення спільної молитви, привітати зібраних катехитів завітав також Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Архієрей привітав присутніх та побажав ревно, зі святістю та любов’ю виконувати ту місію, яку сьогодні Церква їм доручає.

«Можливо, ми та наші батьки не мали належного катехитичного служіння. І це не дивно, адже щойно тридцять років, як наша Церква вийшла з підпілля. Однак, якщо запитаємо наших бабців-дідусів, то вони точно пам’ятають, як на тих маленьких сільських парафіях завжди священник чи катехит проводив для них відповідні навчання Катехизму», - розповів Митрополит.

Владика Володимир також зазначив, що сьогодні праця катехита на парафії є не те що нагальною, але й необхідною.

«Сьогодні Церква потребує ваших рук, ваших голосів, а головне – ваших щирих, люблячих сердець, для того, щоби мати успіх у несенні Божого слова до кожного», - наголосив Архієрей.

 Митрополит Володимир завітав на парафію с. Лоп’янка

Під час свята катехитам Івано-Франківської Архієпархії, Митрополит Володимир вручив канонічні місії на новий навчальний рік.

Опісля розпочалася презентація нових інтерактивних програм та нових катехитичних видань, які безперечно стануть у нагоді всім, хто здійснюватиме своє катехитичне служіння в цьому році.

Фото - Роман Везучий

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ