Місяць жовтень в Католицькій Церкві відрізняється від інших місяців року тим, що в цей час наші священики і богопосвячені особи, а також і численні вірні з великою побожністю щоденно моляться вервицю. Впродовж кількох днів будемо подавати для Вас коротке пояснення що таке вервиця, яка її історія та як на ній молитися.

Вчора ми розповідали про те, що таке вервиця та яка її історія, а сьогодні хочемо подати Вам "інструкцію" як на ній молитися.

 Митрополит Володимир закликав молитися на вервиці за мир в Україні

Молимось вервицю так:

1.  Робимо  знак  хреста  і  говоримо:  «  В ім’я  Отця,  і  Сина,  і  Святого  Духа. Амінь»

2.  На  хрестику  вервиці  молимось Апостольский Символ віри: "ВІРУЮ в Бога..."

3.  На  великому  зернятку  молимось «Отче наш».

4.  На трьох малих  зернятках молимось «Радуйся,  Маріє...», після  «Слава Отцю,  і  Сину,  і Святому  Духу, якa була на початку  і нині,  і повсякчас,  і на віки вічні. Амінь.»

5.  Далі молимось таким чином: По  черзі  розважаємо  таємниці  з  тієї частини, яка відповідає  дню  тижня.  На кожну  десятку  зерняток  припадає одна таємниця.

На  великому  зернятку  молимось  один раз  «Отче  наш...»,  на  кожному  з десяти малих  зерняток  –  «Радуйся,  Маріє...» після  чого  додаємо  молитву  «Слава Отцю...». А також додаємо молитву:

О наш Ісусе, прости нам наші гріхи, врятуй від пекельного вогню, приведи всі душі до неба, а особливо ті, які найбільше потребують твого милосердя.

На закінчення можна прочитати молитву:

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах наших не погордуй, а від бід захисти нас, Діво Преславна  і Благословенна. О, Володарко наша, Заступнице наша, Посереднице наша, Утішителько наша!  З Сином Своїм примири нас, Синові  Своєму доручи нас, Синові Своєму віддай нас. Амінь.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Джерело