В неділю, 6 жовтня, Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав парафію “Св. Юрія Переможця” с. Озеряни, що належить до Бурштинського протопресвітеріату, в якій святкували 30-у річницю виходу УГКЦ з підпілля. 

З 2 по 4 жовтня в парафії відбулися реколекції, які провів о. Антоній Вацеба, ВС, та було виставлено для вшанування мощі св. Івана-Павла ІІ, Папи Римського. Під час Богослужінь пороповідник виголосив науки про важливість спасіння душі, про гріх та Боже Милосердя, а також було показано документальний фільм “Ті, що вірні”.

В суботу 5 жовтня група парафіян здійснила паломництво до Зарваниці, щоб подякувати Пресвятій Богородиці за покров і заступництво.

У неділю, 6 жовтня, очікуючи на приїзд Владики Володимира, віряни молились Утреню. Зустрівши свого Архієрея на церковному подвір’ї повернулись до храму, де Митрополит Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію. У своїй проповіді, роздумуючи над євангельською притчею про таланти, Владика наголосив на важливості бути правдивим християнином.«Ми маємо бути християнами не тільки за назвою, маємо бути справжніми дітьми Бога Живого. Це звання кожен повинен виправдати своїм життям, щоб у визначений час дати відповідь, Подателю всіх благ», - зазначив Митрополит.

Чверть століття праці: Франківських ліцеїстів привітали з ювілеєм

Після спільної молитви, Владика Володимир подякував парафіянам за любов до Церкви, стійкість у вірі, за те, що дбають про красу храму. Найактивніші з парафіян були нагородженні Митрополичими грамотами, а на завершення всі помолились за Україну “Боже Великий Єдиний ”.

За матеріалами