З нагоди міжнародних днів паліативної допомоги  (07 – 12 жовтня), Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги (госпіс) проводить 9-го жовтня (середа) День відкритих дверей. Центр буде відкритий для всіх бажаючих з 11.00 до 16.00 год. Він знаходиться по вул. Нова буд. 19б, 1-ий поверх.

«Наша ціль – відкрити паліатив як службу , що допомагає невиліковно хворим, а також родичам, в яких близькі та рідні тяжко хворіють, поширити інформацію про можливості та різні сервіси надання такої допомоги для мешканців м. Івано-Франківська та області», - кажуть організатори.

План проведення Дня відкритих дверей:

11.00 год. -  Урочистий молебень.

12.00 год. - Привітальне слово (Перший заступник Голови ОДА В.В. Федорів, Голова міського управління охорони здоров’я    М.А. Бойко, Гол. позаштатний спеціаліст з паліативної доп. Л.І. Андріїшин)

12.30 год. -Лекція та дискусія на тему: «Чи наркотичні знеболюючі викликають залежність?»

14.00 год. - Коротке інтерв’ю з учасницею EUPCA курсу та медсестрами,  що перебували по прогамі обміну в Йоганнес-госпісі (м Мюнстер, Німеччина)

15.00 год. - Волонтерство в  центрі  паліативної допомоги– знайомство з волонтерами, обговорення волонтерських програм.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

 

Повідомив о. Ярослав Рохман,
капелан